Jak nakupovat?

protomat.cz / Jak nakupovat?

Nakupovat vybrané položky můžete například přes náš e-shop, sortiment tam průběžně rozšiřujeme. Pokud tam hledané produkty nenaleznete, nebo raději zvolíte jiný způsob nakupování, můžete tak učinit následujícím způsobem:

1. Výběr:

Neumíte si vybrat vhodný typ stroje? Rádi Vám poradíme, na požádání Vám můžeme zaslat názornou pomůcku pro výběr vhodného typu počítačky bankovek a v naší kanceláři si můžete většinu nabízených modelů prohlédnout, vyzkoušet a srovnat. Vysvětlíme Vám, co znamenají jednotlivé detekční funkce a v čem Vám můžou pomoci při Vaší práci, případně navrhneme několik alternativních řešení.

2. Ceny:

Aktuální ceny Vám sdělíme na požádání. Zařízení, která nabízíme za mimořádné ceny se slevou, naleznete v sekci Akce, slevy, i s akuální akční cenou.

3. Objednání:

Objednávat můžete osobně v naší kanceláři, mailem (protomat@protomat.cz) nebo přes kontaktní formulář, telefonicky (241 767 814 nebo 737 676 434), faxem (241 767 814) nebo poštou na naši adresu. Potvrdíme Vám cenu a předpokládanou dodací lhůtu, jestli vybrané zboží nemáme skladem k okamžitému dodání.

4. Placení:

Platit můžete dobírkou při zasílání zboží poštou nebo převodem na účet proti zálohové faktuře.
Jsme plátci DPH. Na zakoupené zboží obdržíte daňový doklad (fakturu nebo paragon).

5. Dodání:

Zboží si můžete vyzvednout osobně v naší kanceláři, můžeme Vám je zaslat poštou (u zásilek nad 3.000,- Kč neúčtujeme poštovné), nebo Vám je za úplatu dovezeme. Součástí osobního předání je předvedení zařízení a zaškolení obsluhy.

6. Servis:

Na dodaná zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis i pravidelnou údržbu. Servis poskytujeme na naší adrese, před návštěvou servisu doporučujeme domluvit si termín. Doporučujeme také, alespoň po dobu záruky, uschovat původní obal, aby bylo možné stroj v případě potřeby zaslat k opravě bez rizika poškození.

 

Produkty

  • počítače bankovek
  • počítačky a třídičky mincí
  • detektory pravosti bankovek
  • kurzovní tabule
  • bezpečnostní zavazadla
  • pokladní schránky, bankovníky a mincovníky
  • další sortiment bankovní techniky

Kontakt

PROTOMAT, spol. s r.o.

Počernická 168
100 00 Praha 10

(budova České námořní plavby)

Tel:         241 767 814

E-Mail: protomat@protomat.cz

Sídlo firmy:

Nad Kapličkou 2416/8
100 00 Praha 10

Zapsáno v OR KOS Praha,
odd.C., vložka 10341

Dolní navigace